Q-SERVICE TRUCK

Q-SERVICE TRUCK je sieť profesionálnych nezávislých LKW servisov pôsobiacich na Slovensku ako aj v ďalších krajinách Európy. Bola založená v roku 1999 v Poľsku. V súčasnej dobe pôsobí v krajinách ako Poľsko , Česká republika , Rumunsko , Litva, Maďarsko a Slovensko. V najbližších rokoch sa plánuje rozšírenie do krajín ako je Chorvátsko, Lotyšsko a Bulharsko.  Je to zatiaľ jedinečný projekt takéhoto rozsahu v strednej Európe. Našim poslaním je byť protiváhou značkovým truckservisom a vytvoriť pre firmy a prepravcov jednotné štandardy v tomto dynamickom priestore.  Odborným garantom celého projektu je skupina Inter Cars ako jeden z popredných dodávateľov a distribútorov náhradných dielov v Európe. Zameriavame sa na opravu európskych značiek ako sú RENAULT, IVECO, VOLVO, SCANIA, DAF, MERCEDES, MAN a to nákladných vozidiel, ťahačov, návesov, prívesov, autobusov , úžitkových vozidiel.

Zákazníkom zaručujeme odbornú opravu ich TRUCKu a BUSu s použitím najmodernejšieho servisného vybavenia a kvalitných náhradných dielov. 

Testy kvality

Aby sme zaistili v celej sieti vysokú kvalitu služieb, vykonávame v našich truckservisoch pravidelné testy kvality služieb a štandardov. Tie sa vykonávajú vo forme „mystery shopper“

Odbornosť

Pravidelnými školeniami sú v sieti Q-SERVICE TRUCK zabezpečené potrebné znalosti a schopnosti našich pracovníkov. Školení zamestnanci disponujú nielen certifikátmi, ale aj potrebnými skúsenosťami, aby služby, ktoré poskytujú boli vysoko profesionálne.

O záruku neprídete

Výrobcovia a importéri už nesmú odmietať prijatie reklamácie ani nijak obmedziť záruku, ak si majiteľ vozidla nechal vykonať opravu v inom než autorizovanom značkovom servise. Podľa nových pravidiel tzv. „blokovej výnimky“ sú automobilky povinné poskytnúť technické informácie o danom type aj nezávislým servisom a musia uvoľniť tieto údaje pre vozidlá, ktoré získali typové osvedčenie po 1. septembri 2009. Platnosť nových pravidiel sa končí v roku 2023.

Q-SERVICE TRUCK,
servis za fér cenu!